Döviz Kuru

USD

USD - Dolar

Alış :      TL
Satış :    TL
USD

EURO - Avro

Alış :      TL
Satış :    TL

tadilat yapılmasını, dekorasyon yapılmasını, dekorasyon yapan firmalar, dekorasyon ve tadilat yapan firmalar, saten boya yapan firmalar, tadilat yapılmasını istanbul,

YAPI OFİSİ DEKORASYON VE TADİLAT ŞİRKETİ

HİZMETLERİMİZ.

1. MANTOLAMA

2. DIŞ CEPHE KAPLAMALARI

3. DIŞ CEPHE GİYDİRME

4. ALÇIPAN (ARADUVAR) YAPILMASI

5. BOYA YAPILMASI (SATEN, YAĞLI
VE PLASTİK)

6. SERAMİK KAPLAMA

7. TRAVERTER KAPLAMA

8. ZEMİN CILASI

9.TADİLAT VE DEKORASYON İŞLERİYLE HİZMETİNİZDEYİZ


10 yıllık mühendislik tecrübesi ile yapı sektörüne yeni bir başlangıç yapan YAPI OFİSİ
genç , dinamik aynı zamanda konusunda uzmanlaşmış ekiplerle işçilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörel bazda her türlü ihtiyacınıza cevap olabilmeyi hedeflemektedir.

Prensiplerimizin başında taahhüdümüz altında bulunan işleri zamanında ve istenilen kalitede tamamlayarak bugünü değil yarınlarımızı beraberce güven altına almak yatmaktadır.


Vizyon
Şirketimizin amacı; yapı hizmetleri açısından, toplumun yaşam standardını, günün koşullarında mümkün olan en iyi düzeye getirmektir. Uygar bir topluma çağdaş ve modern yaşam alanları imar ederek, geleceğe kalıcı, estetik değerler kazandırmayı hedefler.

Misyon
YAPI OFİSİ; zaman, maliyet ve kalitenin birbirini doğrudan etkileyen üç önemli faktör olduğuna inanır ve bu olguları projelerinin her aşamasında gerçekleştirmeye çalışır. Üstlendiği her projeyi özen, özveri ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde yürütmeyi amaçlar. İnsana, yapı kültürlerine, çevreye ve meslek etiğine saygıyı hizmetlerine yansıtmaya gayret eder ve bu değerlerin önemine inanır.

firma yetkilisi : Caner Yardımcı

web adresi : http://www.yapiofisi.net


email adresi : [email protected]

telefon : +9 0216 387 42 83

fax : +9 0532 554 16 18

şehir : İstanbul

[email protected]

 
İnşaat Zemin KaplamaPolyurea Yaıltım SistemleriUlusoy Evden eve NakliyatZemin kaplama Pet Kutusu Reklam Mimari Proje Çizim Ofisi